Cilt Yenileme

Lecturer
admin
0 Reviews

Kurs Detayları

Cilt yenileme işlemi ile ince kırışıklıklarda, gözeneklerde, deri yüzey düzensizliğinde azalma ve cilt kalitesinde artmaya bağlı olarak canlanma ve parlaklaşma sağlamak için yapılan bir uygulamadır.

Cilt yenileme işlemi, cildin üst katmanlarının birtakım yöntemlerle soyulması işlemidir. Bu yöntemler kimyasallar ya da lazerler ile olabilir. Ablatif lazerler ile soyma işlemi kontrollü olarak ve çok daha rahat yapılabilir. Derinin üst tabakası kendini yenileyebildiği için hiçbir leke kalmadan eri tabakası iyileşir.

İşlem sonrası derinin soyma derinliğine bağlı olarak iyileşme süresi değişir. Bu süre yaklaşık 5-7 gün olabilir. İlk günler kızarıklık fazladır daha sonra pul pul deri dökülmeleri ile iyileşme sağlanır.

Bu dönemde iyi bir nemlendirme ve güneşten koruma gerektirir.

Yapılan yenileme işlemi ile ince kırışıklıklarda azalma, gözeneklerde azalma, deri yüzey düzensizliğinde azalma ve cilt kalitesinde artmaya bağlı olarak canlanma ve parlaklaşma görülür.

Kişilerin ihtiyacına ve derinin kalınlığına göre birden fazla seans gerektirebilir. Cilt yenileme işleminden sonra deri kalitesini arttırmak için mezoterapiler ile kombine edilerek işlem yapılması önerilir.

Siz de cildinizdeki ince kırışıklıklarda, gözeneklerde, derideki yüzey düzensizliğinde azalma, cilt kalitenizin artmasını, canlı ve parlak bir cilde sahip olmak için uygulamalarımıza katılabilirsiniz. Bu alana uzman elemanlarımız size en iyi hizmeti sunacaklardır.

BAŞVURU İÇİN;

(0312) 434 44 28  veya 0541 871 81 64 numaralı telefonu arayabilir, veya Başvuru Formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru sonunda sizlere dönüş yapılarak konu hakkında detaylı bilgi verilecektir. Veya
Whatsapp bağlantısından bizi arayabilir ya da yazabilirsiniz.

-->