Ustalık Belgesi

Lecturer
orhansut
0 Reviews

Kurs Detayları

Ustalık belgesi, İş yeri açmak için ya da iş yerinde çalışmak için bu alanda yapılan mesleki eğitimlere katılarak alınan bir belgedir.

Ustalık belgesi eğitimleri çok farklı mesleklerde yapılan eğitimlerdir. Güzellik uzmanlığı, cilt bakımı, makyaj, epilasyon uzmanlığı, masaj vb gibi güzellik alanında yapılan 756 saat üzerinde mesleki eğitim alığını belgeleyenlerin mesleki eğitimlerini belgeledikleri bu sertifika ile ustalık belgesi çıkarılmaktadır.

Hangi Meslekleri Kapsar?

İşyeri açmak için emlak, gayrimenkul, taşınmaz ticareti, oto galeri, motorlu taşıt ticareti gibi işyerleri açmak için alınan mesleki eğitim belgeleri ile doğrudan işyeri açılabilmekte veya işyerinde çalışılabilmektedir.

Ancak Meb onaylı bu belgelerle birlikte myk onaylı diğer belgeler de alınarak işyeri yetki belgesi çıkarılmaktadır.

İnşaat alanı ve ustalığı, metal işleri, ulaştırma, lojistik, aşçılık, pastacılık, yiyecek içecek hizmetleri, çocuk bakımı, yaşlı bakımı vb pek çok farklı alanda yapılan mesleki eğitimlerle alınan belgelerle de  işyerlerine çalışma imkanı bulunmaktaır.

Siz de mesleki eğitimlerimize katılarak bu belgeyi alabilirsiniz.

Eğitim Süresi Ne Kadardır?

Her mesleki eğitim programının farkli süreleri bulunmaktadır.Eğitimlerin saatleri ve süresi farklılık gösterdiğinden ilgi uyduğunuz meslek hakkında detaylı bilgi için biz arayın.

BİLGİ ve KAYIT

Mesleki eğitim belgesi almak için;

(0312) 434 44 28  veya 0541 871 81 64 numaralı telefonu arayabilir, veya Başvuru Formu doldurarak eğitim için ön kayıt başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuru sonunda sizlere dönüş yapılarak kurs hakkında detaylı bilgi verilecektir. Veya
Whatsapp bağlantısından bizi arayabilir ya da yazabilirsiniz

-->